(098) 131-95-72
(063) 937-56-14
ordistm@gmail.com

Німецькі поради вибору меблів

Вибір оббивки - це важливий момент при покупці м'яких меблів, не можна його недооцінювати. Правильна оббивка завершує загальне враження, допомагає впевнитися, що нам подобається сидіти на цьому предметі. За одним лише фото в каталозі цього не зрозуміти. Матеріали можуть бути грубі, м'які, гладкі, шорсткі - це справа смаку. На замітку: в колекції Koinor кілька сотень оббивних матеріалів. Основні групи - шкіри та тканини.

garderobnaya_611_1458304057.pngОБИРАЄМО ШКІРУ.

Шкіра - натуральний матеріал, один з найдавніших на службі у людини. Взимку він зігріває, вліткуохолоджує. Міцна, еластична, приємна на дотик - вона поєднує ідеальну естетику і практичність.Тому шкіряні дивани і крісла завжди мають власний характер. Якість шкіри залежить від її обробки. Добре вироблений матеріал переживе не одне століття. Залежно від обробки шкіри бувають анілінові і пігментовані (лаковані): перші - ніжніше, але м'ячі, другі - грубіше, але міцніше.
1. Анілінова шкіра; 2. Нубук; 3. напіваніліновою шкіра; 4. Повністю пигментированная шкіра.

Анілінова шкіра. При виробництві аніліновою шкіри фарба проникає глибоко всередину. Пори залишаються відкритими (така шкіра прекрасно «дихає»), а натуральні особливості - видимими. Анілінові шкіри дають меблів характер, вони роблять її індивідуальної, природною. Такий тип шкіри з часом виглядає тільки краще, шляхетніше.

Нубук. Анілінова шкіра з ефектом нубуку або справжній нубук додатково відшліфовані. Цей метод дозволяє отримати поверхню, схожу по відчуттях на вельвет. Структура залишається видимої, шкіра виглядає матовою. Вона дуже м'яка, відмінно тримає яскраві кольори.

Напіваніліновою шкіра. Це компромісний варіант між природністю і гладкістю: шкуру злегка забарвлюють зверху на додаток до глибокої забарвленням. М'які пігменти роблять поверхню більш однорідною, хоча деякі пори залишаються відкритими - шкіра може поглинати і віддавати вологу. Пігмент робить шкіру трохи грубіше, хоч і збільшуючи міцність. Природні особливості залишаються помітними. Відмінний варіант для естетів, які бояться ненароком пошкодити диван.

Повністю пігментована шкіра. Абсолютно однорідна поверхня може бути досягнута тільки, якщо вибрати повністю пігментовану шкіру. Після глибокої забарвлення шкури її поверхню повністю покривається пігментом (наприклад, лаком). В результаті виходить рівна і однорідна поверхню. Хоча пигментированная шкіра не так добре дихає, зате вона проста в догляді. Природні особливості видно не так добре, але все ж вони не втрачені.


Довідка: Німецька фабрика Koinor була заснована Хорстом Мюллером в 1953 році. У 1974-му році вийшли перші шкіряні дивани і крісла цього виробника, що завоювали меблевий ринок Німеччини і Нідерландів. Сьогодні у Koinor чотири великих виробничих комплексу загальною площею близько 50 тис. Кв. м. Понад 600 одиниць м'яких меблів поставляється щодня в спеціалізовані роздрібні магазини в різних країнах світу. В асортименті Koinor представлені дивани, крісла, шезлонги, кушетки. Дизайнери, що працюють для Koinor, прагнуть створювати насамперед зручну і функціональну меблі. Багато моделей Koinor удостоєні престижних нагород в області дизайну.


garderobnaya_369_1458304058.png Кожна шкура ексклюзивна: за структурою, кольором, наявності якихось відмітин (наприклад, сліди від травм). Природні особливості ніяк не відбиваються на якості матеріалу. Більш того, в Koinor намагаються різати шкіру так, щоб ці особливості розташовувалися красиво на кінцевому продукті.

Один з найважливіших критеріїв якості шкіри - товщина, від неї залежить міцність (і вартість) матеріалу. У середньому, товщина меблевої шкіри становить 0.9-1.1 мм. Найміцніша шкіра, яка використовується у виробництві Koinor - 5 мм завтовшки. Треба розуміти, що ці матеріали відрізняються. Але не кожна шкіра згодиться для виробництва меблів. Так, в Koinor використовують шкури тільки місцевих жуйних порід, причому обробляють їх в Італії і Південній Німеччині, де традиційно живуть кращі експерти з фарбування шкіри.


ОБИРАЄМО ТКАНИНУ.

Теплі і яскраві текстильні оббивки завжди користуються попитом. Але тут, на відміну від шкіри, є тренди - як і у виробництві одягу. Кілька дизайнерських команд стежать за останніми віяннями в текстильній моді і проектують нові оббивки для меблів Koinor: як актуальних квітів в поточному сезоні, так і з принтами «поза часом», однотонні і з візерунком, скромні і яскраві. Якщо раніше у виробництві меблів використовувалися тільки натуральні тканини, то сьогодні їх повністю або частково виробляють з синтетичних волокон - все заради міцності матеріалу і простоти в догляді.

 

Для оббивки використовується кілька основних видів тканини:

garderobnaya_751_1458304059.png 1.Тканини плоского плетіння. Її виробляють, переплітаючи під прямим кутом дві нитки. Часто поверхню такої тканини загрубляти, формуючи вузлики. Для виробництва модного сьогодні шенилла, який також відноситься до тканин плоского плетіння, використовують спеціальні нитки, що дають у підсумку «вельветову» текстуру.

2.Велюр. При його виробництві в основу вплітають додатковий ворс - так зване плетіння в трьох вимірах. Характерні особливості цієї тканини - дуже щільна поверхня, оксамитова текстура і особливе «сяйво» - в залежності від напрямку ворсу тканина може здаватися світліше або темніше.

3.Мікрофібра. До цієї групи належать всі неткані, синтетичні матеріали, що відрізняються особливою міцністю. Трохи загрубленіе поверхню прекрасно утримує тепло, дихає, не вицвітає.


ДИВИМОСЬ НА РОБОТУ.

Незважаючи на активний розвиток технологій, цінність ручної роботи в меблевому виробництві тільки зростає. І справа тут не тільки в вираженої індивідуальності продукту. Високий відсоток ручної праці при виробництві меблів (як у Koinor) - це ще й додатковий плюс до якості продукції. Кожен рядок кладеться з любов'ю, кожен шматок тканини вручну розрізають перед тим, як акуратно зшити за лекалами і т.д. Те ж стосується оббивки - тільки руками можна зробити роботу, близьку до ідеальної. 

 

ДИВИМОСЬ НА ДИЗАЙН.

«Треба намагатися робити речі максимально просто, але чи не простіше» - цей заклик Ейнштейна демонструє ще один критерій хороших меблів. Досвідчені інженери і дизайнери (на німецькій фабриці працюють як штатні дизайнери, так і запрошені «легіонери») спільно створюють прототипи, прагнучи максимально точно втілити в життя оригінальну ідею, зменшити форми, відкинути погане.


ДИВИМОСЬ НА РЕПУТАЦІЮ. Якість роботи, дизайну, матеріалів йдуть рука об руку з репутацією бренду - одне без іншого просто не працює. Тому так важливо, які принципи ставить на чільне місце компанія. «Ми покладаємося на поновлювані матеріали, що не містять шкідливих речовин, на акуратне і відповідальне використання ресурсів, на чесну торгівлю. Все це ми дуже любимо і цінуємо »- так, наприклад, це пояснюють в Koinor.


Гардеробная Гардеробная Гардеробная Гардеробная Гардеробная Гардеробная Гардеробная Гардеробная Гардеробная Гардеробная Гардеробная Гардеробная

To Top
МЕБЕЛЬ НА ЗАКАЗ ВИННИЦА
Тел: +3 8(067) 430-80-05; +3 8(098) 131-95-72;
E-mail: meble_style@mail.ru