(098) 131-95-72
(063) 937-56-14
ordistm@gmail.com

Ліжко в подіумі

Ліжко, вбудоване в подіум, підходить як для великих площ, так і для скромних квартир. У просторій спальні подіум допоможе створити затишну зону відпочинку. А в квартирі-студії зуміє візуально відокремити спальну зону від загального простору. Ліжко-подіум підходить для скандинавського стилю, лофт і будь-якого іншого мінімалістичного напрямків. Тільки потрібно пам'ятати, що подіумна конструкція доречна не для будь-якої квартири і не для кожного поціновувача мінімалізму. Необхідно розуміти що разом з модним атрибутом ви отримуєте перешкоди у вільному пересуванні у власній квартирі у вигляді однієї або декількох сходинок, і це припаде до смаку далеко не всім. І якщо для багатьох це зробить дизайн спальні цікавіше, то для інших стане одвічним фактором роздратування.

                                                        Подіум і діти

Подіум в інтер'єрі для молодої сім'ї з дітьми до двох років може обернутися реальною проблемою. Тільки почав повзати або ходити дитина зажадає набагато більше уваги з боку батьків, щоб не впасти з подіуму або НЕ спіткнутися об нього. Зате для більш старших дітей це справжня знахідка, особливо, якщо потрібно розмістити в кімнаті більш одне дитини. Дизайн спальні з подіумом стане рятівним колом для маленької дитячої - він і другу, а може, і третє ліжко сховає (можливо, ви пам'ятаєте, в садках були подібні ліжка), і системи зберігання для іграшок припасе, і допоможе створити атмосферу ігор з трансформацією простору , які люблять абсолютно всі діти.

                                                Сховає все і навіть більше!

Про додаткові системи зберігання. Подіум з вбудованим ліжком в цьому питанні має величезний потенціал: сходинки-ящики, які замінять комод, люки, в яких можна зберігати подушки, ковдри, валізи, зимові припаси варення, передані бабусею з села. Кришку люка потрібно обладнати спеціальною знімною ручкою і звичайними дверними петлями.

Ліжко, вбудоване в подіум, може взагалі ховатися вдень. А на її місці може бути організована робоча або їдальня зони. Так що подіум в спальні - справжній порятунок для дуже невеликих просторів, щоб вмістити всі функції, необхідно продумати сценарії трансформації.

                                                        Все за планом

Де у вашій квартирі найкраще розташувати подіум, підкаже планування квартири. Іноді це ніша, яку відводять під спальню в студії, іноді навпаки - простір під вікном. В такому випадку ви виграєте простір підвіконня - завдяки додаткової висоті подіуму вони виявляться досить низько і зможуть виконувати функцію козетки. З'явиться відчуття, що вікна у вашій квартирі стали більшими, але насправді стала нижче стеля. Враховуйте це обов'язково і при низьких стелях не зробіть подіум занадто високим. Перед початком ремонту уважно розгляньте різні фото подіуму в спальні, щоб мати уявлення, як ця конструкція буде виглядати в реальному житті і чи прикрасить вона ваш інтер'єр.

                                                     Підіб'ємо підсумки

Для кого підходить ліжко, вбудована в подіум:

  • молодих і активних людей, які цінують простоту і функціональність;
  • для людей, чиї квартири здатні виконувати кілька необхідних функцій тільки при якоїсь трансформації простору.

Для кого не підходить ліжко, вбудована в подіум:

  • для людей, у яких є проблеми з суглобами: уявіть, що доведеться вставати з матраца або навіть з підлоги, навантаження на коліна очевидна;
  • для сімей з грудними дітьм;
  • для людей старше середнього віку (швидше за все, для них пересування по квартирі стане рівносильно бігом з перешкодами).

Зеркала декоративные Зеркала декоративные Зеркала декоративные Зеркала декоративные Кухонные шкафы Кухонные шкафы Кухонные шкафы

To Top
МЕБЕЛЬ НА ЗАКАЗ ВИННИЦА
Тел: +3 8(067) 430-80-05; +3 8(098) 131-95-72;
E-mail: meble_style@mail.ru